Doprava po celé ČR pouze 69Kč.


Papírnictví ze severu
Papírnictví ze severu

 

Příběh papírnictví se začal psát na počátku roku 2014 na severu Čech.

Láska k papíru mě vedla k myšlence založit místo, které bude plné originálních výrobků. Místo, kde si můžete udělat radost nebo jen tak načerpat inspiraci.

Téhož roku vznikly první kousky, kterými jsem začal plnit svůj vysněný internetový obchod.

V průběhu několika let jsem vyrobil a rozeslal nespočet výrobků, které udělaly radost mnohým z vás. Některé z nich si také "zahrály" ve dvou českých seriálech.

    

Kdo jsem?

Jmenuji se Honza a jsem autorem tohoto papírnictví. Grafice a práci s papírem se věnuji mnoho let. Tato práce mě neskutečně baví a naplňuje.

Téma mé tvorby je různé. Inspiraci čerpám všude kolem sebe, avšak z velké části je má tvorba ovlivněna severským stylem.

Při tvoření využívám různé techniky, nejčastěji však vektorovou grafiku, která zdobí největší část mých výrobků. Z hotových kreseb tvořím hlavně plakáty, sešity, diáře či přání.

Vznikají tak originální české výrobky, ručně vyrobené kousky s příběhem a duší.

Pokud máte dotaz, speciální přání či zájem o spolupráci, neváhejte mi napsat.

Severski najdete také na Instagramu, Facebooku a Pinterestu.

    

Materiály a výrobky

Dávám přednost materiálům, které se vyrábějí v ČR a EU. K tisku využívám kvalitní barvy značky Canon. Zásilky balím do nového i recyklovaného kartonu.

Snažím se používat minimum plastu, proto má většina mých výrobků jednoduché papírové přebaly. Všechny výrobky vznikají v čistém a nekuřáckém prostředí.

Pro prezentaci výrobků vybírám ty nejlepší fotografie, přesto se výsledné barvy mohou nepatrně lišit v závislosti na použitém zařízení a webovém prohlížeči.

Výrobky, fotografie i texty podléhají autorským právům.

    

MTVkM