Klip GOLD 2ks 30Kč 20Kč 

 

 

Plakát TIKARI 415Kč 375Kč
 

 

 

Plakát DEER

 

 

 

_ _


O nás
O nás

 

Mít krásný a útulný domov je snem každého z nás. Domov má být jedinečné místo. Místo, kam se budeme rádi vracet a kde se budeme cítit dobře. Našim cílem je nabídnout Vám takové dekorace a doplňky, které Vám udělají radost a stanou se ozdobou vašeho domova.

Tvůrčí činností se zabýváme již několik let. Vytváříme hlavně autorské plakáty, samolepky, zápisníky, dárkové kartičky, dřevěné dekorace a různé doplňky, jejichž design pramení z jednoduchého severského stylu. Vše tvoříme pod značkou SEVERSKI, která vznikla roku 2014. Váš zájem o naše výrobky nás velice těší a motivuje k další práci. A za to Vám děkujeme.

V naší nabídce naleznete také několik designových kousků od zajímavých českých i zahraničních autorů.

Tým SEVERSKI - Jan, Jirka a Jana

 

Proč nakupovat u nás?

Originální kousky

Nenabízíme Vám zboží, které je běžně dostupné a nabízí ho většina e-shopů. Nabízíme Vám krásné a originální kousky, které připravujeme a vyrábíme s láskou.

Balíček s překvapením

Rádi děláme radost, proto si dáváme záležet na tom, aby byl každý balíček důkladně zabalený. Navíc ke každému nákupu obdržíte drobný dárek.

Recyklace

K balení zásilek z velké části využíváme recyklovaný karton a fakturu zasíláme pouze v elektronické podobě. Veškerý zbytkový materiál opět recyklujeme. Snažíme se tak alespoň z části ušetřit naší krásnou přírodu.

Rychlé dodání

Nabízené zboží máme skladem, takže ihned po připsání platby na náš účet odesíláme balíček k Vám.MzE3Z