Vzhledem k probíhajícím opatřením dočasně přerušeno dodání přes Zásilkovnu. Využívejte prosím Českou poštu.


Můj příběh
Můj příběh

 

Příběh Severski se začal psát na začátku roku 2014. Láska k papíru, tvůrčí nálada a nespočet nápadů.

To vše mě vedlo k myšlence založit místo, které bude plné originálních výrobků, místo kde si můžete udělat radost nebo načerpat inspiraci.

Téhož roku jsem spustil internetový obchod, který se neustále vyvíjí a jehož nabídka se postupně rozrůstá.

V průběhu několika let vznikly stovky výrobků, které zdobí interiéry nejen u nás, ale i v zahraničí. Několik mých plakátů si také „zahrálo“ ve dvou českých seriálech.Kdo jsem?

Jmenuji se Jan Trsek, jsem ze severu Čech. Grafice a grafické tvorbě se věnuji již mnoho let.

Téma mé tvorby je různé. Inspiraci čerpám všude kolem sebe, avšak z velké části je má tvorba ovlivněna severským stylem.

Používám různé techniky, nejčastěji vektorovou grafiku. Z hotových kreseb tvořím hlavně plakáty na zeď, notesy, přání nebo dárkové potřeby.

Abych se odreagoval od práce na počítači, vyrábím různé dekorace a doplňky. Vznikají tak originální české výrobky, ručně vyrobené kousky s příběhem a duší.

Pokud máte dotaz, speciální přání či zájem o spolupráci, neváhejte mi napsat.

Severski najdete také na Instagramu, Facebooku a Pinterestu.

Materiály a výrobky

Dávám přednost materiálům vyrobeným v ČR a EU. K balení zásilek využívám nový i recyklovaný karton. Všechny výrobky vznikají v čistém a nekuřáckém prostředí.

Pro prezentaci výrobků vybírám ty nejlepší fotografie, přesto se výsledné barvy výrobků mohou nepatrně lišit v závislosti na použitém zařízení a webovém prohlížeči.

Výrobky, fotografie i texty podléhají autorským právům.

ODgzNG